21 Mart 2012 Çarşamba

ANKARA'DA İNDİRİM RÜZGARI DEVAM EDİYOR: BEYMEN POP-UP OUTLET

Güneşin kendini gösterdiği bu günlerde Ankara'da ikinci bir indirim rüzgarı esiyor...

Cumartesi Filistin caddesinde eski Home store mağazasında açılan BEYMEN POP-UP OUTLET mağazasındaydım. Herkese tavsiye ederim fiyatları düşürdükçe düşürmüşler yani %50+%40. Mutlaka görmek lazım.Dağınık raflarda aradığını bulamayan ben yine aynı dertten muzdarip olsam da, yine de herkese şiddetle uğramalarını tavsiye ediyorum. Mağazanın ve seçtiğim bazı ürünlerin resimlerini sizinle paylaşmak istiyorum.
Resimlerde de göreceğiniz üzere mağazada herşey dağınık ama çok kalabalık olmadığı için, eğer vaktiniz varsa saatlerce dolaşıp istediğiniz gibi bir ürün bulabilirsiniz.

Mağazada abiyeden ayakkabıya, ceketten kazaklara herşey var. İndirim de cabası...Bu dağınıklığa rağmen gözümden kaçmayan beğendiğim bazı parçaları da sizinle paylaşmak istiyorum. Mesela aşağıdaki tunik güzeldi.
Aşağıda paylaştığım Stella McCartney kazak da çok şıktı.


Şimdi biraz da fiyatlardan bahsetmek istiyorum. Dediğim gibi mağazada etiket üzerindeki fiyattan %50+%40 indirim oluyor . Mesela aşağıdaki Missoni hırka 1,640 TL etiket fiyatından 512 TL'ye düşüyor. İndirim tutarını düşündüğünüzde kazançlı bir alışveriş :)


Aşağıdaki Brunello Cucinelli kazağa da bayıldım. Yünün içinden altın sarısı zincirler geçirmişler ve baklava desenlerin içine gri boncuklar dikilmiş. Fiyatı 6,190 TL'den 1,857 TL'ye düşüyor.

Aşağıdaki Reed Krakoff hırka da yumuşacık, üstelik çok da şık.Fiyatı 2,945 TL'den  885 TL'ye düşüyor.


Burdan ayrıca Leopar tutkunu bayanlara sesleniyorum. Aşağıdaki D&G kot sizin için, über şık :)
Fiyatı da 880 TL'den 260 TL 'ye düşüyor, duyurulur...Son olarak markasını hatırlayamadığım ama çok beğendiğim kot görünümlü gömleği paylaşıyorum. Küçük yakalı, bol kesim, modern görünüm... Marni miydi acaba ? ya ada Dsquared ? Belki Missoni... Neyse ben düşünedurayım, siz de 27 Mart'a kadar açık olacak mağazaya uğramadan geçmeyin. Bir başka alışveriş serüvenini paylaşmak dileğiyle... Hoşçakalın...

Not: Resimlerdeki katkılarından dolayı Tuğçe Kılıçarslan'a teşekkürler..
3 yorum:

ilydaklc dedi ki...

Blogun cok basarili, severek takip ediyoruz Ceren.

crn dedi ki...

Çoookk teşekkür ederim canım :))

herşey tadında dedi ki...

türkiyede
millet aç acaba 1 kazağa 6bin lira veren zihniyet varmı gerçekten
merak ettim bizim ev kirasının 3 katı inanamadım okurken yahu..
buarada blogunu zevkle okudum
saygılar